E-shop

Ahoj! Takže, máš chuť na malou expedici do světa kratomu? Super, protože právě teď tě vezmeme na procházku barevným spektrem kratomu, kde každá barva představuje svůj vlastní unikátní příběh a zážitek. Od bílé přes zelenou, červenou, až po exotické hnědé a žluté tóny – připrav se objevit, která z nich ti sedne nejvíc.

Bílý kratom je jako první ranní paprsek slunce. Je plný energie a nových začátků. Pokud hledáš něco, co tě nakopne a připraví na den plný výzev, bílý kratom může být tvým společníkem.

Zelený kratom je jako procházka lesní cestou, kde se setkává klid a energie přírody. Je to vyvážený společník, který ti nabídne to nejlepší z obou světů – podporu soustředění a uvolnění.

Červený kratom je jako západ slunce, který přináší klid po dlouhém dni. Pokud hledáš útočiště a relaxaci, červený kratom ti může poskytnout tu potřebnou zastávku.

Hnědý kratom je jako dotek země pod nohama – pevný a stabilizující. Je to méně známý odstín, který přináší hluboké zemité tóny pro ty, kteří hledají jedinečný druh pohody.

Žlutý kratom je jako první jarní květina, která se probouzí k životu. Nabízí jemnou inspiraci a lehkost, která je ideální pro ty, kdo hledají nové perspektivy a mírnou podporu.

Ať už hledáš podporu, klid, nebo jen něco nového, naše paleta barev kratomu je tu, aby ti otevřela dveře do nových světů. Jsme tu, abychom ti poradili a podpořili tě na tvé cestě objevování. Tak co, kterou barvu si vybereš jako první?

10 položek celkem

Cena

6999
16999
Leonardo Diffusion XL kratom white 2
Tip
od 69 Kč

Jo, takže bílý kratom. Představ si to jako kávu z jiného světa. Místo, že bys se snažil probudit s dalším šálkem kávy a čekal, kdy tě trefí jittery nebo kdy si začneš připadat...

42/25G
Leonardo Diffusion XL kratom red 1
Tip
od 69 Kč

Červený kratom, to je jako ten kámoš, co má vždycky otevřené náruče, když potřebuješ trochu utěšit nebo se uklidnit po náročném dni.  Červený kratom je ten, kdo tě vezme za ruku...

46/25G
Leonardo Diffusion XL kratom brown 1
Tip
od 69 Kč

Hnědý kratom, to je takový ten mysteriózní kámoš v partě. Nevidíš ho tak často jako ostatní, ale když už je tu, tak víš, že to bude něco speciálního. Hnědý kratom je vlastně...

49/25G
Leonardo Diffusion XL kratom green 2
Tip
od 69 Kč

Zelený kratom, to je ten střední brácha v rodině kratomů. Není tak energický jako bílý a ani tak uklidňující jako červený. Je to ten typ, co jde vždycky zlatou střední cestou a...

43/25G
Leonardo Diffusion XL kratom yellow 3
Tip
od 69 Kč

Žlutý kratom, to je ten exotický cestovatel v partě kratomů. Není tak běžný jako jeho bratři, ale právě proto přináší do hry něco úplně nového a vzrušujícího. Představ si ho...

55/25G
1301 1 kratom bily white maeng da kapsle 2
Novinka
od 99 Kč

Bílý kratom v kapslích, to je jako ten technologicky nadaný kámoš v partě. Už nejde jen o to, co to je, ale jak to přijdeš. Představ si to jako bílý kratom 2.0 – stejná skvělá...

73/10
1295 1 premium kratom red pure kapsle 2
Novinka
od 99 Kč

Červený kratom v kapslích, to je jako ten kámoš, co má vždycky připravenou deku a šálek teplého čaje, když to nejvíc potřebuješ. Představ si tu pohodu a klid, který červený...

58/10
1298 zeleny green kratom maeng da kapsle
Novinka
od 99 Kč

Kratom kapsle jsou jednou z populárních forem konzumace kratomu, přírodního produktu získaného z listů stromu Mitragyna speciosa, původem z jihovýchodní Asie. Každá kapsle...

79/10
1298 zeleny green kratom maeng da kapsle
Novinka
od 99 Kč

Zelený kratom v kapslích, to je jako ten vyrovnaný kámoš, co má vždycky přehled a ví, jak si užít den na maximum, aniž by překročil hranice. Představ si tu skvělou rovnováhu...

70/10
1301 1 kratom bily white maeng da kapsle 2 (1)
Novinka
od 99 Kč

Žlutý kratom v kapslích, to je jako ten dobrodružný kámoš, co vždycky přijde s novým nápadem na výlet nebo nečekaným plánem na večer. Představ si ten vzrušující pocit...

76/10

Kratom je jakýsi zelený kamarád z dalekých tropických lesů jihovýchodní Asie, který má své světlé i stinné stránky. Představte si rostlinu, která dokáže jednoho dne povzbudit jako šálek silné kávy a jindy uklidnit mysl a tělo podobně jako teplá deka a šálek bylinkového čaje. To je kratom – zvláštní a mnohostranný pomocník pro ty, kdo hledají úlevu nebo jen chvíli klidu.

Lidé po celém světě si ho oblíbili pro jeho schopnost zvednout náladu, dodat energii na náročný den nebo pomoci zmírnit bolest. Jako vše dobré v životě, i kratom má svá ale. Jeho používání může být pro někoho mostem přes těžké období, zatímco jiní mohou čelit výzvám, jako je závislost nebo nežádoucí účinky.

Kratom se prodává ve formě sušených listů, prášku, který můžete zapíjet vodou, nebo v kapslích, což je pohodlná volba pro ty, kdo jsou na cestách. Je to trochu jako mít kapesního ducha – může vám poskytnout, co potřebujete, ale je třeba s ním zacházet s respektem a obezřetností.

Ačkoliv se o kratomu vede mnoho diskusí a v některých koutech světa se na něj kouká s nedůvěrou, pro mnohé představuje přírodní cestu k lepšímu životu. Je to příběh rostliny, která má moc spojit lidi se sobě vlastními potřebami a touhami, přičemž odhaluje tenkou hranici mezi pomocníkem a pánem.

Proč kratom?

Kratom, tahle malá bylinka s velkým srdcem, pochází z dalekých končin jihovýchodní Asie. Ačkoliv se jedná o relativně novinku v našich končinách, její účinky jsou fascinující:

  1. Dobrá Nálada: Potřebujete trochu sluníčka i v šedých dnech? Kratom může být vaším malým slunečníčkem, který vám dodá úsměv na tvář.

  2. Energie na Zadání: Co takhle trochu extra energie, když toho máte plné kalhoty? Kratom vám může dodat ten potřebný "klik" pro splnění vašich úkolů.

  3. Relaxace a Pohoda: Pociťujete někdy ten stresový tlak moderního života? Kratom vám může pomoci se uvolnit a najít klid uprostřed hektického dne.

Kratom je více než jen rostlina, je to životní styl. Je to cesta k celkovému blahu a pohodě, kterou si zasloužíte. Připojte se k naší komunitě lidí, kteří objevují všechny úžasné výhody této úžasné rostliny a udělejte krok k lepšímu životu. Objednejte si své produkty s kratomem ještě dnes a dejte svému životu tu správnou dávku radosti, energie a lásky k přírodě! 

 

Tak co, připraveni objevit, co všechno vám kratom může nabídnout a najít si svého nového parťáka pro každou situaci?

Doprava zdarma od 699,-
Doprava zdarma od 699,-
Doručení do 24 hodin
Doručení do 24 hodin
Dnes objednáte, zítra objednávku máte.
Nejlepší ceny Kratomu
Nejlepší ceny Kratomu
Zaručená kvalita
Zaručená kvalita
Náš kratom je pravidelně testován a každá zásilka je ošetřena gama zářením